ÚSPĚCH NA REPUBLIKOVÝCH GYMNASTICKÝCH ZÁVODECH

Zveřejněno autorem & v kategorii .

Opravdový gymnastický maraton, kterého se zúčastnilo celkem 174 dětí z 21 oddílů ze všech koutů naší republiky, se konal 4. října pod názvem Dráček ve sportovní gymnastice dívek v Praze 5. Z Klubu Junior se 8. ročníku tohoto závodu účastnila sedmiletá Barbora Fatková.
V její kategorii závodilo celkem 63 závodnic a Barborka si zaslouží velkou pochvalu. Předvedla výborně zacvičenou sestavu na prostných, a přestože s námi trénuje teprve jeden rok a tento závod byl její první, umístila se na krásném 6. místě. Porazila tak závodnice, které trénují 2−3 krát týdně. Moc Barborce gratuluji a děkuji rodičům za podporu.
Přípravku gymnastiky Klubu Junior mají děti možnost navštěvovat jednou nebo dvakrát týdně pod vedením trenérky s kvalifikací II. stupně sportovní gymnastiky. Tréninky probíhají v pondělí 14−15 h a čtvrtky 15−16 h. Děti mají možnost zúčastnit se také gymnastických soustředění (Velikonoce, letní prázdniny, vánoční prázdniny), pro rodiče pořádáme veřejné tréninky a závěrečné vystoupení na závěr školního roku.
Bc. Eliška Froňková, trenérka