Vážení rodiče dětí sportovních oddílů Judo a Gymnastiky!

Klub Junior otevřel před týdnem v pondělí 11.května individuální výuku hudebních kroužků s tím, že nyní vyhodnocuje po týdnu výuky situaci ve smyslu zabezpečení maximální možné ochrany zdraví dětí i odborných lektorů.
V tomto týdnu 18.-22.května proběhne již třetí průběžná porada s trenéry skupinových sportů v KJ: Gymnastiky a Judo -kontaktního sportu užívajícího shodné prostory tělocvičny i zázemí šaten, jež jsou v klubu přirozeně podstatně menší než u závodních sportovních oddílů- abychom rozhodli, zda je či není v daných podmínkách a za daného vývoje epidemiologické situace v Praze po dalším uvolňování předchozích opatření možné a především bezpečné nabídnout Vám, rodičům, před letními prázdninami i tyto sportovní aktivity – anebo že budeme v závěru školního roku realizovat vratky kurzovného.

Vážení rodiče, v tomto týdnu obdržíte do svých e-mailů definitivní vyrozumění, které naleznete i zde na webových stránkách.

Přeji příznivé dny nám všem!

Ing. Lenka Koudelková