Vážení rodiče sportovních oddílů Judo a Gymnastika,

Zveřejněno autorem & v kategorii .

dovolte informovat Vás, že v souvislosti s dalším uvolňováním původních opatření ke Covid-19 a současně též vzhledem k již zítřejšímu otevření škol v České republice

zahajují v KJ opět od pondělí  1.června a od středy 3. června JUDO tréninky ve svých obvyklých časech a skupinách, tj. od 16:30, resp. od 17:30 a poslední skupina od 18:30 hodin tradičně s trenéry  Ing. Martinem Vondroušem a Ing. Oldřichem Ježkem.

 GYMNASTIKA zahájí své tréninky poprvé ve čtvrtek 4. června v obvyklých časech, tj. starší děvčata od 14 hodin a mladší gymnastky od 15:30 hodin se svou trenérkou Mgr. Eliškou Froňkovou.

Vážení rodiče, zásadní podmínkou účasti Vašeho dítěte na trénincích je dítětem předané ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ o bezinfekčnosti-viz níže, které vyplněné a Vámi podepsané předá dítě na svém prvním tréninku trenérovi/trenérce.

Bez tohoto ČESTNÉHO PROHLÁŠENÍ nebude dítě na trénink vpuštěno!

Pro zabezpečení maximální ochrany zdraví Vašich dětí při vstupu do kolektivu bude pravidelně každému dítěti před vstupem kontrolně změřena teplota a ihned u vchodu si vydezinfikuje ruce.

Vstup do budovy Klubu Junior je  umožněn pouze dětem, nikoli doprovázejícím osobám!

Děkujeme za bezpodmínečné dodržování tohoto opatření, které je plně v zájmu zachování maximální bezpečnosti a ochrany zdraví Vašich dětí ale též zdraví odborných trenérů, kteří mají Vaše dítě na starost!

Vážení rodiče, všichni si uvědomujeme, že s rozvolňujícími se opatřeními v naší zemi je třeba klást stále velký důraz na osobní zodpovědnost každého z nás – a já Vám za to děkuji!

 Závěrem dovolte popřát Vám krásné jarní dny s osvěžujícími dešti!

 

Ing. L.Koudelková