Letní taneční škola dancEnjoy

LETNÍ TANEČNÍ ŠKOLA NEJEN PRO DĚTI!

Rádi se hýbete? Rádi tančíte? Nemáte rádi předražená a přeplněná taneční studia v centru města? Tak to pokračujte ve čtení! :)

PŘIJĎTE SI S NÁMI ZATANČIT, NAUČIT SE NOVÉ CHOREOGRAFIE NEBO SI JEN ZPEVNIT TĚLO A PROTÁHNOUT SE! :)

Lekce různých stylů tancepro děti i pro dospělé budou dle zájmu probíhat v Klubu Junior!

KDY: 18.-22.8.2014

KDE: Klub Junior, Na Okruhu 395/1, Praha 4-sídliště Písnice

LEKTOŘI: Julie Dlouhá, DiS., Kryštof Šimek, DiS.

STYLY: klasický balet, modern dance, jazz dance, stretching pro dospělé, taneční průprava pro děti a další….

Lekce budou rozděleny dle pokročilosti a věku. Více informací na www.danceenjoy.blogspot.cz

Důležitá informace:

• Kromě prvního dne, tj. 18.8. proběhnou další lekce pouze za předpokladu, že se předem (tj.do 23:00 předchozího dne) přihlásí min. 5 účastníků!
  • Přihlašujte se na mail nebo el.formulářem na webových stránkách dancEnjoy
  • Pokud lekce neproběhnou, budou o této skutečnosti přihlášení informováni SMS zprávou, proto prosím vyplňte své telefonní číslo do mailu i do formuláře, děkuji.

Julie Dlouhá, DiS., lektorka tance