Nabídka Klubové lekce Koncepce Xany Bati – Vezmi své tělo i obličej do svých rukou..

Nemusíme spoléhat na drahé krémy a zázračné přístroje, nemusíme spořit na plastické operace, abychom zůstaly jako ženy krásné. Použijme své ruce a věnujme samy sobě trochu času. Budeme pracovat s tělem, abychom omladily svou vizáž  neboť fungujeme jako jednotný celek. Zpomalíme, budeme myslet na sebe.. Odejdete uvolněné, protažené a nezpocené. Naučíte se, jak opečovávat a vyživovat svou pleť bez drahých kosmetických přípravků. Naučíte se, jak srovnat své tělo. Proč mohou mít i štíhlí lidé bříško? A co se s tím dá dělat? Naučíte se, jak zpevnit svou pokožku nejen na pažích. A jak odstraňovat vrásky.

Na lekcích Koncepce fyziologického modelování a omlazování těla a obličeje podle Xany Bati se naučíme rovnat tělo do gravitační osy jednoduchými nenáročnými cviky a budeme postupně procvičovat jednotlivé hmatové techniky péče o tělo a obličej. Všechny cviky a techniky jsou koncipovány tak, aby se snadno staly součástí každodenního života. Součástí Koncepce Xany Bati je například plastická myokorekce, baňkování obličeje a těla, reflexní plastika, tejpování a další techniky.

Cena jedné 90 minutové lekce je 180 Kč, cena předplatného 10 lekcí činí 1620 Kč.

ZLEVNĚNÉ předplatné pro seniorky na celý cyklus 10 lekcí činí 1350 Kč.

Kde:  učebna jazyků v přízemí  Klubu Junior

Kdy: od 15. 11. vždy ve STŘEDU od 9:30-11:00