Závěrečné hudební přehrávky červen 2016

Vážení rodiče a hudební přátelé,
u příležitosti ukončení školního roku 2015/16 mi dovolte pozvat Vás na závěrečné hudební přehrávky vašich dětí navštěvujících výuku v Klubu Junior dle časového rozvrhu níže.
Na shledanou se těší
Ing. Lenka Koudelková a kolektiv lektorů
Závěrečné přehrávky hudebních oborů se uskuteční v zrcadlovém sálku v termínech:
úterý 14. červen v 17:30 hodin houslový obor lektorky MgA. Zuzany Peškové
čtvrtek 16. červen v 17 hodin klavírní obor lektorky Ireny Tylšarové
pátek 17. červen v 17:15 hodin flétnový obor lektorky Bc. Markéty Tylšarové
středa 22. červen v 17 hodin kytarový obor lektorky Ing. Moniky Doležalové
středa 22. červen v 18:15 hodin klavírní a flétnový obor lektora Jaroslava Vacíka, DiS
čtvrtek 23. červen v 17:30 hodin kytarový obor lektora Jakuba Kouta, DiS
úterý 28. červen v 17 hodin klavírní obor lektorky Bc. Aleny Veretiny, DiS

Zveřejněno autorem v kategorii .

Gymnastická exhibice

Vážení rodiče a příznivci Klubu Junior,
Dovolte pozvat vás na závěrečnou veřejnou exhibici gymnastických nadějí z oddílu Klubu Junior pod vedením trenérky Bc. Elišky Froňkové, která se uskuteční v pondělí 13. června od 15 hodin v tělocvičně Klubu Junior.
Těšíme se na Vás! Trenérka a vedení KJ

Zveřejněno autorem v kategorii .

Pozvání na víkendový seminář

Skupina Aikidó působící v Klubu Junior na Libuši a Písnici si dovoluje pozvat všechny příznivce (nejen) bojových
umění a japonské kultury na tradiční jarní výukovou stáž, kterou povede dlouholetá vedoucí skupiny z Bruselu – Anne van der Aa.

Stáž se uskuteční tento víkend 3.-5. června v tělocvičně Klubu Junior.
Společně budeme mít příležitost zdokonalit se nejen v technikách japonského bojového umění aikidó, ale také zlepšit své dýchání nebo jednoduše: zklidnit mysl a dozvědět se něco více o meditaci.

Srdečně zve- Michal Hájek, odborný lektor

Zveřejněno autorem v kategorii .

Blahopřání vítězům

12. ročník hudební soutěže mladých interpretů LIBHUSH 2012 nabídl vyrovnané klání ve čtyřech věkových kategoriích a třech soutěžních disciplínách.
Porota v průběhu soutěže udělila celkem šest třetích a osm druhých míst.
Vítězi ve svých kategoriích se stali:
v oboru klavírní hry –Barbora Osičková, Anna Vološinová, Michaela Pospíšilová, Robert Klaus, Vojtěch Lanz,
v oboru flétna –Karolína Plešková, Natálie Jarošová, Markéta Plešková,
v oboru kytarové hry – Jan Lipka, Tereza Burgerová, Martin Tláskal.
Blahopřejeme!

Zveřejněno autorem v kategorii .

FOTOGRAFOVÁNÍ kroužků ve školním roce 2015/16

Vážení rodiče, také v letošním školním roce se uskuteční fotografování dětí všech zájmových kroužků a sportovních oborů dle rozvrhu níže:
PONDĚLÍ 18. duben:
KLAVÍR lektorka Irena Tylšarová: 14:20 + 15:40 + 17:00 + 17:50 h
KLAVÍR ,FLÉTNA lektor Jaroslav Vacík: 13:20 + 18:15 h
KYTARA lektor Jakub Kout: 14:10 + 16:20 + 17:40 + 18:20 h
KROUŽKY lektorka Lenka Němečková: 16:30 + 17:15 h
JUDO trenér Martin Vondrouš: 17:25 + 18:30 h
PONDĚLÍ 25. duben:
GYMNASTIKA trenérka Eliška Froňková: 15:30 h
ÚTERÝ 26. duben:
HOUSLE,VIOLA lektorka Zuzana Pešková:14:30 + 15:30 + 16:30 + 17:00 + 18:30h
KLAVÍR,FLÉTNA lektor Jaroslav Vacík: 13:30 + 14:40 + 16:00 + 17:10 + 17:50 h
KLAVÍR lektorka Irena Tylšarová: 15:00 + 16:20 + 17:20 h
VÝTVARNÁ TVORBA lektorka Kateřina Koudelková: 16:45 h
STŘEDA 27. duben:
KYTARA lektorka Monika Doležalová: 13:40 + 15:00 + 16:30 + 17:50 h
KLAVÍR, FLÉTNA lektor Jaroslav Vacík: 13:30 + 14:40 + 16:00 + 17:10 h
JUDO trenér Oldřich Ježek: 17:25 + 18:25 h
ČTVRTEK 28. duben:
KLAVÍR lektorka Irena Tylšarová: 14:30 + 15:50 + 17:10 + 18:30 h
KYTARA lektor Jakub Kout: 14:40 + 16:40 + 18:00 + 18:40 h
KONDIČNÍ CVIČENÍ lektorka Petra Šulcová: 18:05 h
PÁTEK 29. duben:
KLAVÍR lektorka Irena Tylšarová: 13:20 + 14:00 h
KLAVÍR, FLÉTNA lektor Jaroslav Vacík: 13:30 + 14:10 h
FLÉTNA lektorka Markéta Tylšarová: 13:50 + 15:00 + 16:10 + 16:45 h
KYTARA lektorka Monika Doležalová: 13:05 + 14:25 + 16:00 h

Zveřejněno autorem v kategorii .